Sipariş

Nasıl sipariş verebilirim?

Mobilup.com.tr 'den sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Henüz üye değilseniz buraya tıklayarak üyeliğinizi kolayca oluşturabilirsiniz. üyeliğinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Sitemizin üst tarafında yer alan arama kutusuna, incelemek veya satın almak istediğiniz ürüne ait bilgileri yazarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca, almak istediğiniz ürünü, kategorilerimiz arasında gezinerek de bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek, satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir, satın alma işlemlerine devam edebilirsiniz.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizin kargo ile gönderiminde; sizlerin üye olurken doldurduğunuz üyelik formundaki bilgilerinizden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinize başvurarak, sizinle iletişime geçer. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasını rica ederiz. Siparişinizin gönderimi, tarafımıza bildirdiğiniz kargo adresine yapılır. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz. 

Sepetime eklediğim ürünler benim için rezerve edilir mi?

Sepetinize eklediğiniz ürünler, satın alma sürecinde ürünün stoğu tükenene kadar sepetinizde kalır ancak sizin adınıza rezerve edilmez. Sepetinize eklediğiniz ürünün stoğu tükenirse, sistem size satın almak istediğinizde ürünün stok durumuyla ilgili bir uyarı verir. Sepetinizi toplu ürün satın almaları için de kullanabilirsiniz.

Aldığım ürünlerin fiyatına KDV dahil midir ?
Mobilup.com.tr üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.

Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?
“Üye Girişi” yaparak, “Siparişlerim” sekmesine girerek , açılan sayfada siparişlerinizi listeleyebilir ve siparişlerinizle ilgili son durumu görebilirsiniz. Siparişinizin takibi için tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.