Banner-02 (1).png (19.42 MB)
İsotlar Grup

İsotlar Grup; başarı odaklı hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, marka güvenirliği, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ilkeleri ile 1965 yılında Adana’da kurulmuştur.

İlk olarak dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar farklı ürün çeşitleriyle ve markalarıyla edinilen perakende operasyonlarındaki deneyimi, yeni yatırımlara taşımış ve ilk distribütörlük faaliyeti 1997 yılında TATA markası ile başlamıştır. İsotlar Grup, ülke genelinde geniş bir ağa sahip satış ve servis noktaları ile hizmet veren Tata marka otomobiller ve hafif ticari araçların yanı sıra 2005 yılında Hindistan’ın en büyük üç üreticisinden biri olan TVS motosiklet grubun distribütörlüğünü, Brezilya’nın büyük saşi üreticilerinden AGRALE’nin otobüs şaselerinin Türkiye, Doğu Avrupa,Türki Cumhuriyetler'de tek yetkili exclusive distribütörlüğünü yürütmektedir. Ayrıca 2016 yılında Peugeot Motocycles Türkiye Distribütörlüğü, 2017 yılında Brixton Motorcycles Türkiye ve Lambretta Türkiye Distribütörlüğü ile birlikte motosiklet sektörüne yön veren firmalar arasına girmiştir.

Otomotiv sektöründe Aykan Motor olarak, Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana’da Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyümüştür. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Aynı zamanda İsotlar Otomotiv adıyla Adana ilinde Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetleri sunulmaktadır. 2009 yılında kaliteli hizmeti tüm Adana geneline yaymak hedefiyle, İncirlik bölgesinde, Aykan Volkswagen İncirlik hizmete açılmıştır. Adana ve İncirlik’ten sonra Kayseri ve Osmaniye’de de yeni yatırımlar yapılarak bayilik ağı yaygınlaşmaya devam etmiştir. Aykan, Kayseri’de Volkswagen, Audi, Seat ve DOD ikinci el markaları ile hizmet veren tek yetkili bayi olma özelliğini taşımaktadır.

Osmaniye’de 3400 m² açık, 2800 m² kapalı olmak üzere toplam 6200 m²lik alan üzerine kurulu tesis, Volkswagen’in Türkiye’deki dördüncü yetkili satış ve servis bayisidir. Volkswagen satış-servis, Audi ve Skoda servis hizmeti verilen tesis, Türkiye’nin en büyük ve modern Volkswagen yetkili temsilciliklerinden bir tanesidir. Aykan, Türkiye otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmeye 2016 yılında İstanbul’da açtığı Aykan Skoda Maltepe’de satış ve servis hizmetleri sunarak devam etmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veren Aykan, 2017 yılının Ağustos ayında açtığı Aykan Skoda Kartal ile İstanbul ayağını genişletmeyi sürdürmektedir.

Otomotiv sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacı ile kurulan İsotlar Tarım firması, grubun diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. Tarım işletmesinin bulunduğu bölgenin iklimi, coğrafyası ve doğal çevrenin avantajlarından dolayı narenciye ürünleri ve hayvancılık üzerine know-how yaratmaktadır.

2020 yılı ile birlikte İsotlar Grup bünyesinde hayata geçirilen Mobilup.com.tr, Grup’un tüm hizmetlerini, ürünlerini dijital platforma taşıyacağı bir projedir ve daha önce bu kadar geniş kapsamda ele alınmamış önemli bir e-ticaret atılımıdır.

İsotlar Grup bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama ve sigorta aracılık şirketleri de yer almaktadır.

İsotlar Grup olarak bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılık ve istikrarımızı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.