İade ve İptal

Online alışveriş sitesinden satın aldığım ürün kusurlu olarak teslim edilir ise değişim yapabilir miyim?

Değişim bulunmamaktadır, böyle bir ürün size ulaştığı takdirde ürünlerin teslim edilmesinden 14 gün içerisinde site üzerinden veya anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi kargo ile 385585213 müşteri kodu ile karşı ödemeli olarak iade işlemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Online alışveriş sitesinden satın aldığım ürün ya da ürünlerde değişim yapabilir miyim?

Mobilup.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde ürün değişim işlemleri yapılmamaktadır.


Online alışveriş sitesinden satın aldığım ürün ya da ürünleri ne kadar sürede iade etmem gerekiyor?

Satın aldığınız ürün/ürünleri teslim aldıktan sonra ‘‘Cayma Hakkı’’ kapsamında 14 gün içerisinde, iade koşullarını yerine getirerek ürününüzü / ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

Online alışveriş sitesinden satın aldığım ürün ya da ürünlerin iadesini nasıl yapabilirim?

Sipariş ürünlerinizin iadesini site üzerinden hesabım sayfasından iade ürünlerinizi seçerek gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemi yapılırken ürünler ve  size sipariş ile birlikte gönderilen e-arşiv faturasının çıktısı alınarak iade alanının eksiksiz bir şekilde doldurulması ile birlikte Mobilup'ın anlaşmalı kargo şirketi Yurtiçi Kargo Şubelerine 877700964 kodu ile birlikte karşı ödemeli olarak Aktürk sanayi sitesi Atatürk Cad. Vadi sokak kapı no 59 – 60  Şeyhli  34906 Pendik  adresine gönderilmesi gerekmektedir. İade etme süresi Cayma hakkı kapsamında 14 gün olup bu süre içerisinde iade kargonuzun tarafımıza ulaşması sağlanmalıdır.

İadesi istenilen ürün/ürünlerin paketi hasar görmemiş, kullanılmamış bir şekilde, tüm aksesuarları ve orijinal kutusuyla birlikte iade edilmesi gerekmektedirİade işlemi sırasında ortaya çıkacak kargo masrafları müşteri tarafından mı karşılanıyor?

Mobilup.com.tr'den satın alınan ürün/ürünlerin, müşteri tarafından 14 gün içinde - Cayma Hakkı kapsamında- iade edilmesi durumunda ortaya çıkacak kargo masrafları Mobilup tarafından karşılanır, kısmi iadelerde kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır.

İade ettiğim ürün ya da ürünlerin ücretini ne kadar sürede geri alabilirim?

İade ettiğiniz ürün/ürünleriniz merkezimize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizin kredi kartınıza yansıması 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Mobilup.com.tr'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Ücret iadesinde ödeme neden taksitli yapıldı?

Mobilup.com.tr’den satın alınan ürün/ürünler için taksitli işlem yapılması durumlarında; Mobilup.com.tr tarafından ücretin tamamının bir defada geri ödemesi yapıldığı halde çalıştığınız banka tarafından sizlere geri ödeme işlemi taksitli olarak yapılabilmektedir. Bu durumdan Mobilup.com.tr sorumlu tutulamaz.

Teslim aldığım kargo ile ilgili yaşadığım sorunlarda ne yapmalıyım?

Kargo gönderiniz ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde, yaşadığınız durumun ürün ve irsaliye fotoğrafını, teslimat tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içinde mobilupmh@isotlar.com.tr mail adresimize mutlaka bildirilmesi gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.