Banner-02 (1).png (19.42 MB)
Biz Kimiz

BİZ KİMİZ


Mobilup;

Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum. İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktık. Amacımız siz değerli müşterilerimize otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazemiz üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarınıza güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibimizle,


  • Sıfır motosiklet
  • İkinci el motosiklet
  • Motosiklet yedek parça ve aksesuar
  • Araç kiralama kategorilerinde her zaman sizin yanınızdayız.


Uygun fiyat politikamız, orijinal ve garantili ürünlerimiz, kolay ve rahat online ödeme seçeneklerimizle uzun yıllar müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Mobilup ekibi olarak büyük bir heyecanla yola çıktık, işimizi severek ve inanarak yapıyoruz. Severek yapılan her işin başarı getireceğinin inancıyla siz değerli müşterilerimizi bu yeni alışveriş ve hizmet deneyimine davet ediyoruz.

Şirketimiz faaliyetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize iletebilirsiniz. Sizlerden gelen her geri bildirim daha iyi hizmet vermemiz için bize ışık tutacaktır.

 

İsotlar Dijital; 

Dijital Pazarlama Ekibimiz; 2019 yılında İsotlar Grup bünyesinde bir araya gelmiş, sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen, öğrenmeye açık, meraklı, yenilikçi ve sektörde fark yaratmayı amaç edinmiş bireylerden oluşmaktadır. İsotlar Dijital faaliyetleri kapsamında; Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-ticaret ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) alanları yer almaktadır.

Dijital pazarlamadaki temel amacımız, en geniş hedef kitleye, en etkili şekilde ulaşarak interaktif bir ortam sağlamak ve iletişim döngüsünü sürekli tutmak; bizlere ulaşmak isteyen değerli müşterilerimize hızlı ulaşmalarını sağlamak ve isteklerine en kısa sürede dönüş yapmaktır.

 

Günden güne artan internet kullanımı ile dijital pazarlamanın günümüzde geleneksel pazarlama yöntemlerinin de önüne geçtiğinin hepimiz farkındayız. Bu nedenle müşteri memnuniyeti ve marka sadakati sağlamak amacıyla, müşterilerimizle internet tabanlı her platformdan doğrudan ya da dolaylı bir şekilde iletişim içinde bulunmak ve onlarla bir bağ geliştirmek çalışmalarımıza yön veren en büyük etken.

Dijital Departmanımızı kurduğumuz andan itibaren ele alınan en hassas nokta ‘Müşterilerimize en hızlı nasıl ulaşabiliriz?’ ve ‘Müşterilerimiz bizimle en hızlı nasıl iletişime geçer?’ soru ve ihtiyaçlarını cevaplandırmak ve uygulamaya dökmektir.

 

İsotlar Grup;


İsotlar Grup 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam etmekte olan operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

 

Vizyonumuz

Sürekli değer üretmek.

 

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda yetkin insan kaynağı ile müşterisini tanıyan, rekabetçi pozisyonunu koruyan, operasyonel mükemmellik doğrultusunda sürekli yatırım ile sürdürülebilir kar üreterek fark açmaya devam eden yalın yönetim anlayışına sahip bir organizasyondur.

 

Değerler

Büyük bir takımız

Müşterilerimiz için varız

Dayanıklıyız

Çeviğiz

Girişimciyiz

 

Markalarımız

İsotlar Grup: https://www.isotlar.com.tr/

İsotlar Tarım: https://www.isotlartarim.com/

Aykan Motor: https://www.aykanmotor.com.tr/

Mobilup: https://www.mobilup.com.tr/

İsotlar Motor: https://www.isotlarmotor.com/

Peugeot: https://www.peugeotscooters.com.tr/

Lambretta: https://www.lambrettascooters.com/tr/

Brixton: https://www.brixton-motorcycles.com/tr/

Govecs: https://www.govecsturkiye.com/

Horwin: https://www.horwinturkiye.com/

UM: https://www.umturkiye.com/

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.