Biz Kimiz

BİZ KİMİZ


Mobilup;

Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum. İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktık. Amacımız siz değerli müşterilerimize otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazemiz üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarınıza güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibimizle,

 • Sıfır otomobil
 • Sıfır motosiklet
 • Elektrikli araçlar
 • Otomobil yedek parça ve aksesuar
 • Motosiklet yedek parça ve aksesuar
 • İkinci el otomobil
 • İkinci el motosiklet
 • Araç bakım
 • Araç kiralama
 • Araç koruma
 • Mobilup Filo
 • Servis hizmetleri kategorilerinde her zaman sizin yanınızdayız.


Uygun fiyat politikamız, orijinal ve garantili ürünlerimiz, kolay ve rahat online ödeme seçeneklerimizle uzun yıllar müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Mobilup ekibi olarak büyük bir heyecanla yola çıktık, işimizi severek ve inanarak yapıyoruz. Severek yapılan her işin başarı getireceğinin inancıyla siz değerli müşterilerimizi bu yeni alışveriş ve hizmet deneyimine davet ediyoruz.

Şirketimiz faaliyetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize iletebilirsiniz. Sizlerden gelen her geri bildirim daha iyi hizmet vermemiz için bize ışık tutacaktır.

 

İsotlar Dijital; 

Dijital Pazarlama Ekibimiz; 2019 yılında İsotlar Grup bünyesinde bir araya gelmiş, sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen, öğrenmeye açık, meraklı, yenilikçi ve sektörde fark yaratmayı amaç edinmiş bireylerden oluşmaktadır. İsotlar Dijital faaliyetleri kapsamında; Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-ticaret ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) alanları yer almaktadır.

Dijital pazarlamadaki temel amacımız, en geniş hedef kitleye, en etkili şekilde ulaşarak interaktif bir ortam sağlamak ve iletişim döngüsünü sürekli tutmak; bizlere ulaşmak isteyen değerli müşterilerimize hızlı ulaşmalarını sağlamak ve isteklerine en kısa sürede dönüş yapmaktır.

 

Günden güne artan internet kullanımı ile dijital pazarlamanın günümüzde geleneksel pazarlama yöntemlerinin de önüne geçtiğinin hepimiz farkındayız. Bu nedenle müşteri memnuniyeti ve marka sadakati sağlamak amacıyla, müşterilerimizle internet tabanlı her platformdan doğrudan ya da dolaylı bir şekilde iletişim içinde bulunmak ve onlarla bir bağ geliştirmek çalışmalarımıza yön veren en büyük etken.

Dijital Departmanımızı kurduğumuz andan itibaren ele alınan en hassas nokta ‘Müşterilerimize en hızlı nasıl ulaşabiliriz?’ ve ‘Müşterilerimiz bizimle en hızlı nasıl iletişime geçer?’ soru ve ihtiyaçlarını cevaplandırmak ve uygulamaya dökmektir.

 

İsotlar Grup;


İsotlar Grup; başarı odaklı hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, marka güvenirliği, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ilkeleri ile 1965 yılında Adana’da kurulmuş, otomotiv alanında uzmanlaşmış ve bu merkezde ilerleyen köklü bir yapıya sahiptir. İlk olarak dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar farklı ürün çeşitleriyle ve markalarıyla edinilen perakende operasyonlarındaki deneyimini yeni yatırımlara taşımış ve ilk distribütörlük faaliyetine 1997 yılında TATA markası ile başlamıştır. İsotlar Grup, ülke geneline yayılmış geniş bir satış ve servis ağı üzerinden hizmet veren Tata marka otomobiller ve hafif ticari araçların yanı sıra 2005 yılından itibaren Hindistan’ın en büyük üç üreticisinden biri olan TVS Group’un distribütörlüğünü ve Brezilya’nın büyük saşi üreticilerinden AGRALE’nin otobüs şaselerinin Türkiye, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler'de tek yetkili exclusive distribütörlüğünü yürütmektedir. Ayrıca 2016 yılında başladığı Peugeot Motocycles Türkiye Distribütörlüğü ve 2017 yılında başladığı Brixton Motorcycles Türkiye Distribütörlüğü ile birlikte motosiklet sektörüne yön veren firmalar arasına girmiştir.

 
Otomotiv sektöründe Aykan Motor olarak, Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana’da Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyümüştür. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Aynı zamanda İsotlar Otomotiv adıyla Adana ilinde Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetleri sunulmaktadır.

 

2009 yılında kaliteli hizmeti tüm Adana geneline yaymak hedefiyle, İncirlik bölgesinde, Aykan Volkswagen İncirlik hizmete açılmıştır. Adana ve İncirlik’ten sonra Kayseri ve Osmaniye’de de yeni yatırımlar yapılarak bayilik ağı yaygınlaşmaya devam etmiştir. Aykan, Kayseri’de Volkswagen, Audi, Seat ve DOD ikinci el markaları ile hizmet veren tek yetkili bayi olma özelliğini taşımaktadır. Osmaniye’de 3400 m² açık, 2800 m² kapalı olmak üzere toplam 6200 m²lik alan üzerine kurulu tesis, Volkswagen’in Türkiye’deki dördüncü yetkili satış ve servis bayisidir. Volkswagen satış ve servis, Audi ve Skoda servis hizmeti verilen tesis, Türkiye’nin en büyük ve modern Volkswagen yetkili temsilciliklerinden bir tanesidir.

 

İsotlar Grup, Türkiye otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmeye 2016 yılında İstanbul’da açtığı Aykan Skoda Maltepe’de satış ve servis hizmetleri sunarak devam etmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veren Aykan, 2017 yılının Ağustos ayında açtığı Aykan Skoda Kartal ile İstanbul ayağını genişletmeyi sürdürmektedir.

 

Otomotiv sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova Bölgesi’nde tarım faaliyetlerini yürütmek amacı ile kurulan İsotlar Tarım firması, grubun diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. Tarım işletmesinin bulunduğu bölgenin iklimi, coğrafyası ve doğal çevrenin avantajlarından dolayı narenciye ürünleri üzerine know-how yaratmaktadır. Bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama, filo şirketleri de yer almaktadır.

 

İsotlar Grup, sektördeki 55 yılı aşkın deneyimini yenilikçi bakış açısıyla birleştirerek faaliyet alanlarını genişletmeye devam etmektedir.

www.isotlar.com.tr

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.